surfalarm          surfmeter           sloper 2010

Er is geen surfalarm
Activeer je surfalarm:
 
Naam:
Paswoord:

Uitleg - Nieuwe gebruiker? - wachtwoord vergeten?

Pieter-Jan Vreugdenhil  
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: pjvreugdenhil@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 06-53845132
tel.thuis: 0174-620039

Danny Van der Voort  
geb.dat. : 18-11-1998
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: Danny2671dk@gmail.com
tel.mobiel: 0615231842

Duco Visser  
geb.dat. : 19-05-1960
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: visbez()kabelfoon.nl
tel.mobiel: 0654613869
tel.thuis: 0174386789

Hugo van der Hout  
geb.dat. : 24-07-2005
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: hugovdhout@gmail.com
tel.mobiel: 06-57489584

Hylke Visser  
geb.dat. : 06-06-1992
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: htdvisser@gmail.com
tel.mobiel: 0634008088

Maarten Koopman  
geb.dat. : 04-01-1982
woonplaats: 's-gravenzande
e-mail: koopmanm@caiway.nl
tel.mobiel: 06 52509775
tel.thuis: 0174 764000

Leon van Geest  
geb.dat. : 14-11-1970
woonplaats: Rotterdam
e-mail: Leon@geest.demon.nl
tel.mobiel: 06.50.245.808

Martijn van Erven  
geb.dat. : 25-01-1988
woonplaats: naaldwijk
e-mail: martijnvanerven@hotmail.com
tel.mobiel: 0649907866
tel.thuis: 0174629620

Wilco Vreugdenhil  
geb.dat. : 20-01-1993
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: wilcovreugdenhil[at]hotmail[dot]com
tel.mobiel: 06 - 54 76 79 27

Louis van Leeuwen  
geb.dat. : 14-11-1990
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: louisvanl@gmail.com
tel.mobiel: 0629194952
tel.thuis: 0174624251

Jelle Visser  
geb.dat. : 24-02-1994
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: jlrvisser@gmail.com
tel.mobiel: 0614363766
tel.thuis: 0174386789

Stan van Geest  
geb.dat. : 06-09-1998
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: hvg26@kabelfoon.nl
tel.mobiel: -
tel.thuis: 0174-241434
tel.werk: -

Marcel Flinterman  
woonplaats: Naaldwijk
tel.mobiel: 0620789933
tel.thuis: 0174622008

Fred v/d Voort  
woonplaats: naaldwijk
e-mail: fac.voort@tref.nl
tel.mobiel: 0655734117
tel.thuis: 642384
tel.werk: 648505

Wolter van Dijk  
geb.dat. : 06-07-1978
woonplaats: 's Gravenzande
e-mail: wolter1@caiway.nl
tel.mobiel: 06 12 84 95 94
tel.thuis: 06 57 55 78 40
tel.werk: 070 395 75 63

Kitehenkie van Geest  
geb.dat. : 30-05-1969
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: Kitehenkie@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 06-28594141
tel.thuis: 0174-241434

Mike van der Bilt  
geb.dat. : 23-10-1976
woonplaats: den haag
e-mail: discus75@hotmail.com
tel.mobiel: 0646054342

Aukje Helderman  
geb.dat. : 11-05-1988
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: aukje_helderman@hotmail.com
tel.mobiel: 0628059763
tel.thuis: 0174414363

Pieter Kleingeld  
geb.dat. : 01-08-1968
woonplaats: Maassluis
e-mail: pieter.kleingeld@kabelfoon.nl
tel.thuis: 010-5903911

Erik Schrader  
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: Erikenesther(At)kabelfoon(P)nl
tel.mobiel: 0615156923
tel.thuis: 0174-883812

Marco Eykelenboom  
geb.dat. : 20-09-1966
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: j.m.eykelenboom@caiway.nl
tel.thuis: 0174-244467
tel.werk: 06-15095127

Arjan Verhagen  
geb.dat. : 04-12-1975
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: arjan.verhagen@gmail.com
tel.mobiel: 0646714862
tel.werk: 0174527067

Quinten van Alphen  
geb.dat. : 11-08-1996
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: quintvanalphen@hotmail.com
tel.mobiel: 06-23500383
tel.thuis: 0174-310099

Arjo van Reeven  
geb.dat. : 17-10-1976
woonplaats: De Lier
e-mail: arjovanreeven(at)gmail.com
tel.mobiel: 06-10153548
tel.thuis: 0174-382587

Tom Koot  
geb.dat. : 22-09-1986
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: tjakoot(at)gmail.com
tel.mobiel: 06-23 59 01 89

Remi Batist  
geb.dat. : 20-06-1980
woonplaats: Monster
e-mail: rbatist@caiway.nl
tel.mobiel: 06 33313267

Koos Maat  
geb.dat. : 06-11-1966
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: info@kiterepair.nl
tel.mobiel: 06 24279742
tel.thuis: 0174 881805
tel.werk: 0174 270514

Marc de Munnik  
geb.dat. : 16-01-1989
woonplaats: `s-Gravenzande
e-mail: Marc@kitestyle.nl
tel.mobiel: 0613902514
tel.thuis: 0174-418715

Pascal Zuijderwijk  
geb.dat. : 14-02-1992
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: pascalz@hotmail.com
tel.mobiel: 06-41884287
tel.thuis: 0174-418015

Maurice M.A.P Arditi  
geb.dat. : 26-03-1972
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: mause@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 0619869060
tel.thuis: 0174243123
tel.werk: 0619869060

Marja van der Ende  
geb.dat. : 29-09-1973
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: info@marjavanderende.nl
tel.mobiel: 0643095590
tel.thuis: 0174243123
tel.werk: 0174243123

Rene van Ruijven  
geb.dat. : 22-11-67
woonplaats: Monster
e-mail: rene@freshpeppers.nl
tel.mobiel: 06-55326062
tel.thuis: 0174-243432
tel.werk: 0174-243432

Yolande Bezuijen  
geb.dat. : 22-04-1961
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: visbez()kabelfoon.nl
tel.thuis: 0174386789

Rene Ton  
geb.dat. : 7-1-1990
woonplaats: s Gravenzande
e-mail: rene_ton@hotmail.com
tel.mobiel: 0642518153

Rene de Jong  
geb.dat. : 22-11-1989
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: renedejong80@hotmail.com
tel.mobiel: 0615303382
tel.thuis: 440740

Peter van den Berg  
geb.dat. : 05-11-1989
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: peter_8@live.nl
tel.mobiel: 0652463330
tel.thuis: 0174418291

Robbin Schuurman  
geb.dat. : 08-12-1988
woonplaats: s-Gravenzande
e-mail: robbie_schuurman_9@hotmail.com
tel.mobiel: 0651431181
tel.thuis: 0174707048

Theo van der Ende  
geb.dat. : 01-12-1967
woonplaats: 's Gravenzande
e-mail: theosil@caiway.nl
tel.mobiel: 06-33635464
tel.thuis: 0174-413840
tel.werk: 06-46072391

Arnoud Leerdam  
geb.dat. : 13-11-1983
woonplaats: `s-gravenzande
e-mail: arnoudleerdam@hotmail.com
tel.mobiel: 0619403621
tel.thuis: 0174415247
tel.werk: 0174443326

Niek van Duijn  
geb.dat. : 07-02-1981
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: niek10@hotmail.com
tel.mobiel: 06-515 163 47

Ferry Aarse  
geb.dat. : 10-02-1975
woonplaats: Honserlersdijk
e-mail: f.aarse@valstar.nl
tel.mobiel: 0651642538
tel.thuis: 0174 624153
tel.werk: 0174530871

Marije Visser  
geb.dat. : 15-09-1995
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: marijevisser_95@hotmail.com
tel.mobiel: 06-18171652

Rik Leerdam  
geb.dat. : 18-11-1985
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: r_leerdam@hotmail.com
tel.mobiel: 0031 610037755

Leon Vreugdenhil  
geb.dat. : 30-07-1990
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: leontje1990@hotmail.com

Rick van der Houwen  
geb.dat. : 01-08-1989
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: rick@kitestyle.nl
tel.mobiel: 0642453978
tel.thuis: 0174413223

Leon de Zeeuw  
geb.dat. : 02-11-1989
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: Leon@kitestyle.nl
tel.mobiel: 06-42-53-07-83
tel.thuis: 0174-415066

John de Jong  
geb.dat. : --50+
woonplaats: s'Gravenzande
e-mail: jongfran@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 0653975308
tel.thuis: 0174-440740

Jacques de Zeeuw  
geb.dat. : 09-10-1946
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: zeeuwen@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 06-277-46-975
tel.thuis: 0174-415066
tel.werk: 0174-446242

Frans van der Hout  
geb.dat. : 22-03-1969
woonplaats: 's-gravenzande
e-mail: fransvdhout@gmail.com
tel.mobiel: 0653.167928
tel.thuis: 0174.442440

Jan Pieter van der Houwen  
woonplaats: Berkel en Rodenr
e-mail: jpvanderhouwen@yahoo.com
tel.mobiel: 06-23628891
tel.thuis: 010-7074778

Marc Vreugdenhil  
geb.dat. : 10-10-1971
woonplaats: De Lier
e-mail: marc@cvreugdenhil.nl
tel.mobiel: 0611382529
tel.thuis: 0611382529
tel.werk: 0174 525870

Rob Vermeer  

Wesley Faas  
geb.dat. : 31-12-1983
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: wesleyfaas83@gmail.com
tel.mobiel: 0654372808

Arie jr Aarse  
woonplaats: naaldwijk
e-mail: aarsea@kabelfoon.nl
tel.thuis: 622095

Ronald de Jong  
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: surferronald@hotmail.com

Austin P Moss  
geb.dat. : 21-04-1989
woonplaats: Hoek van Holland
e-mail: austin_moss89@hotmail.com
tel.mobiel: 0616454194
tel.thuis: 0174-385316

Rene Steijn  
woonplaats: Nâhluk
e-mail: Renesteijn@gmail.com
tel.mobiel: 0651-244908

Nicole Paerel  
geb.dat. : 16-10-1990
woonplaats: Hoek van Holland
e-mail: spikynicole@hotmail.com
tel.mobiel: 0652024179
tel.thuis: 0174-383728

Kim Helderman  
geb.dat. : 26-08-1985
woonplaats: Naaldwijk
e-mail: kimhelderman@hotmail.com
tel.mobiel: 06-41896425

Richard van Velzen  
geb.dat. : 23-10-1964
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: r.van.velzen@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 06-42742721

Peter Heidema  
geb.dat. : 26-07-1968
woonplaats: Monster
e-mail: p.heidema@agro-energy.nl
tel.mobiel: 0621161961
tel.thuis: 0174 212366
tel.werk: 0621161961

Alberdine van Velzen  
geb.dat. : 23-10-1974
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: Akoning@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 06-21214510

Dylan van der Ende  
geb.dat. : 30-01-1998
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: dylanvdende@hotmail.nl
tel.mobiel: 06-45274070
tel.thuis: 0174-413840

Gert van Staalduinen  
geb.dat. : 18-11-1986
woonplaats: Honselersdijk
e-mail: gert_v_st@hotmail.com
tel.mobiel: 0630152537

Lynn van Geest  
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: hvg26@kabelfoon.nl
tel.mobiel: 06-22834081
tel.thuis: 0174-241434

nina steijn  
woonplaats: naaldwijk
e-mail: ninasteijn@icloud.com
tel.mobiel: 06-53788511

Jan Boers  
woonplaats: Rotterdam
e-mail: jan.boers@me.com
tel.mobiel: 0615878785

Barry Mulder  
geb.dat. : 28-08-1975
woonplaats: 's-Gravenzande
e-mail: demuldertjes@kpnmail.nl
tel.mobiel: 06-55146435
tel.thuis: 0174-443343

Alex Ouwehand  
woonplaats: DELFT
e-mail: a.m.ouwehand@gmail.com
tel.mobiel: 0614385835

Rens van der Hout  
geb.dat. : 23-08-2000
e-mail: Renshout@hotmail.nl
tel.mobiel: 06-22061084

Klik hier voor een uitleg van dit systeem

© NvD Design & technology
              
         
Ook adverteren? Klik hier